Про це йдеться у листі Генерального директора Європейського бюро боротьби з шахрайством (OLAF) Джованні Кеслера, який надійшов на адресу заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка.
Зокрема, пан Кеслер зазначив: «Я високо ціную Вашу повну відданість роботі та бажання боротися з економічними іфінансовими злочинами. Ці питання необхідно вирішувати шляхом створення потужних та підзвітних органів з чіткими і дієвими повноваженнями».
Він також висловив переконання, що майбутня Служба фінансових розслідувань України виконає свою функцію захистуфінансових інтересів України і, за необхідності, фінансових інтересів Європейського Союзу.
«OLAF забезпечуватиме сприяння в рамках Групи підтримки України шляхом надання консультацій, досвіду та новітніх знань івмінь, необхідних для створення Служби фінансових розслідувань», – додав Джованні Кеслер.
Прес-служба Міндоходів.
|