Каталог статей
Главная | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

Налоговая информирует

Луганська митниця Міндоходів розповіла про особливості здійснення митних формальностей за попередньою митною декларацією

 

Як повідомили в Луганській митниці Міндоходів, у порядок здійснення митних формальностей при застосуванні попередньої митної декларації типу «ЕА» внесено зміни (лист Міністерства доходів і зборів України № 14769/7/99-99-24-01-06-17от 23.06.2014).

Нагадуємо, що застосування попередньої митної декларації типу «ЕА» врегульовано статей 259 Митного кодексу України. Відповідно до цієї статті попередня митна декларація - це документ, який надається до ввезення в Україну товарів, транспортних засобів комерційного призначення (у тому числі з метою транзиту) або після їх ввезення, якщо ці товари, транспортні засоби находяться на території пункту пропуску через митний кордон України.

Літерний код «ЕА» попередньої митної декларації присвоєно Класифікатором типів декларацій, який затверджено наказом Міністерства фінансів України № 1011 від 20.09.2012.

Відповідно до пункту 4 статті 259 Кодексу, за рішенням органу доходів і зборів, випуск товарів, транспортних засобів комерційного призначення в заявлений митний режим за попередньою митною декларацією, яка містить всю необхідну для цього інформацію, може бути здійснено після переміщення цих товарів, транспортних засобів через митний кордон України без пред'явлення їх цьому органу доходів і зборів.

Однак при ввезенні товарів на митну територію України різними видами транспорту декларація типу «ЕА» не може бути використана для випуску в митний режим окремих видів товарів без пред'явлення їх органу доходів і зборів, яким така декларація була оформлена.

З урахуванням змін, внесених листом Міндоходів, вищезазначене положення стосується підакцизних товарів, а також:

- товарів, що ввозяться на митну територію України в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, трубопровідним транспортом, лініями електропередач або у складі консолідованих вантажів (крім консолідованих вантажів, що перевозяться одним транспортним засобом і складаються з двох і більше партій товарів від різних відправників для одного одержувача, і доставляються в одну митницю призначення та/або ввезення разом з товарами контейнерів, піддонів, упаковок на умовах і відповідно до положень доповнення В.3 до Конвенції про тимчасове ввезення з оформленням митної декларації, книжки А.Т.А. або іншого документа, передбаченого законодавством України);

- товарів, які при ввезенні на митну територію України декларуються у митні режими, відмінні від імпорту, реімпорту, тимчасового ввезення, переробки на митній території;

- товарів, задекларованих по одній декларації типу «ЕА», пропуск яких при ввезенні на митну територію України здійснювався з розбивкою на окремі частини, в т.ч. у зв'язку з переміщенням в різних транспортних засобах або контейнерах.

Прес-служба Головного управління Міндоходів у Луганській області.

Категория: Мои статьи | Добавил: Cepreu (09.07.2014)
Просмотров: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Категории раздела
Мои статьи [377]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
  • Каталог бесплатных программ
  • Полезные ссылки
  • Верховна Рада України
  • Луганский областной совет
  • Перевальский районный совет
  • Газета "Народная трибуна"
  • Copyright Shakhoval Serge © 2018