Каталог статей
Главная | Регистрация | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

налоговая информирует

Порядок поновлення втраченого повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску

 

Алчевська ОДПІ нагадує, що Порядком обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 458, порядку поновлення втраченого, зіпсованого або достроково зношеного Повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску не передбачено.

Поряд з цим, у разі втрати або зіпсуття (зношення) зазначеного Повідомлення платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування має право на отримання його дублікату.

Для цього платникам єдиного внеску, на яких не поширюється дія Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», необхідно подати до органу доходів і зборів за місцезнаходженням чи місцем проживання відповідну заяву, що складається у довільній формі. Повідомлення видається протягом 10 календарних днів з дня подання платником заяви про втрату або зіпсуття (зношення) за формою № 2–ЄСВ згідно з додатком 2 до Порядку № 458.

Згідно з пунктом 5 розділу ІІ Порядку № 458 взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, відомості щодо яких містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, як платників ЄВ підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру, яка надсилається цим юридичним особам та фізичним особам - підприємцям у порядку, встановленому Законом № 755.

У разі втрати або зіпсуття (зношення) виписки з Єдиного державного реєстру платники, на яких поширюється дія Закону № 755, можуть звернутися із заявою до державного реєстратора і повторно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Єдиному державному реєстрі, в порядку, встановленому наказом Міністерства юстиції України від 14 грудня 2012 року № 1846/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

При цьому на Повідомленні та виписці з Єдиного державного реєстру, які видаються замість втрачених (зіпсованих, пошкоджених тощо), слово «Дублікат» не зазначається.

 

 

 

Інформаційно – комунікаційний сектор

Алчевської ОДПІ

Категория: Мои статьи | Добавил: Cepreu (23.06.2014)
Просмотров: 90 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Категории раздела
Мои статьи [377]
Статистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск
  • Каталог бесплатных программ
  • Полезные ссылки
  • Верховна Рада України
  • Луганский областной совет
  • Перевальский районный совет
  • Газета "Народная трибуна"
  • Copyright Shakhoval Serge © 2018